خانه ضمانت اصل بودن کتاب

ضمانت اصل بودن کتاب

متاسفانه همه ما به این موضوع برخورده ایم که افرادی سودجو بدون در نظر گرفتن حقوق ناشر، مترجم و نویسندگان اقدام به تهیه و فروش کتاب هایی می کنند که اصل نیستند. این کتاب ها توسط این افراد در مکان هایی غیر قانونی تهیه می شود و طبیعی است که با قیمتی پایین به فروش می رسد. البته این کتاب ها به هیچ عنوان نمی تواند کیفیت کتابی که توسط انتشارات اصلی کتاب تهیه شده است را داشته باشند. و در عمل کتابی که تهیه کرده اید کیفیت بسیار پایینی دارد و همچنین حقوق افرادی که برای تهیه این کتاب تلاش کرده اند رعایت نشده است.

وظیفه همه ما این است که از ترویج تهیه و فروش چنین کتاب هایی جلوگیری کنیم. بنابراین باید کتاب ها را از مکان هایی تهیه کنیم که از اصالت آن اطمینان داشته باشیم. در این صورت است که هزینه ای که برای بدست آوردن یک کتاب می کنیم به جیب کسانی می رود که برای تهیه کتابهای با کیفیت و به روز علاوه بر صرف هزینه های زیاد، عمر خود را صرف کرده اند.

شما در دیبوک اطمینان خواهید داشت که کتاب ها به صورت مستقیم از ناشران اصلی کتاب تهیه شده است. تا علاوه بر کاهش هزینه کتاب برای علاقه مندان به کتابخوانی، مشتریان اطمینان داشته باشند که هزینه ای که برای کتاب مورد نظر خود کرده اند موجب حیات تهیه و توزیع صحیح کتاب ها توسط انتشارات قانونی می شود.