خانه درباره دیبوک

درباره دیبوک

دیبوک فروشگاه بزرگ اینترنتی کتاب است که تنوع بسیار گسترده ای از کتاب را برای مشتریان تهیه و تدارک دیده است. ما کتاب ها را به صورت مستقیم از انتشارات اصلی کتاب تهیه می کنیم و بدون واسطه به تمام نقاط ایران ارسال می کنیم. از این رو این امکان برای شما فراهم است که کتاب ها را با حداکثر تخفیف از ما تهیه کنید.

شما می توانید با اطمینان خرید کنید. زیرا ما دارای نماد اعتماد الکترونیکی سایت دیبوک هسیتم. تمام مشخصات ما در وزارت صنعت و معدن به طور دقیق ثبت و تایید شده است. شما نیز می توانید با کلیک در لوگوی نماد اعتماد که در قسمت های مختلف سایت درج شده مشخصات ما و میزان رضایت و خدمت رسانی به مشتریان از سوی ما را مشاهده کنید. همچنین اطلاعات سایت دیبوک در سامانه پلیس فتا نیز به ثبت رسیده است و تمام روند کاری سایت دیبوک مشخص و روشن است.

تمامی کتاب هایی که فروشگاه کتاب دیبوک وجود دارد دارای مجوزهای رسمی ناشر و مترجم و نویسندگان و همچنین رعایت کامل اصول و قوانین کپی رایت است. از این رو با خرید از دیبوک چرخ های کتاب و کتابخوانی بیشتر از پیش خواهد چرخید. ما هم در ابتدا عهد بسته ایم و در طول مسیر متعهد شده ایم  که هدف اصلی ما باید رشد چرخه ی کتابخوانی باشد.

از طرفی تمرکز اصلی ما بر روی مشتریان علاقه مند به کتاب است. تا بتوانیم شرایطی را برایشان فراهم کنیم که بتونند به راحتی کتاب مورد علاقه خود را تهیه کنند. چرا که گرداننده اصلی حیات کتاب و کتابخوانی مشتریان ما هستند.

ما به صورت دوره های هفتگی و ماهانه و فصلی کوپن های تخفیف کتاب برای مشتریان خود در نظر می گیریم. از طرفی ساز و کاری در فروشگاه ما پیاده سازی شده که به مشتریان ثابت خود تخفیفات بیشتری بدهیم. از سوی دیگر تلاش زیاده کرده ایم تا با انتشارات کتاب تعاملی بسیار نزدیک داشته تا بتوانیم برای شما تسهیلات ویژه ای ارائه دهیم. بنابر این از جهت هزینه ی کتابها می توانید کاملا آسوده خاطر باشید که با خرید از دیبوک کتاب ها با کمترین هزینه به دست شما خواهد رسید.

کتاب ها از دیبوک به مشتری حتی الامکان در کمترین زمان ارسال خواهد شد. از طرفی تلاش و هزینه کرده ایم تا کتاب ها با بسته بندی های شکیل و ایمن به دست شما برسد. از این رو هنگامی که کتاب به دست شما می رسد هم صحت و سلامت کتاب حفظ می شود و هم با بسته بندی با روحیه علاقه مندان به کتابخوانی سازگاری دارد.

حساسیت دیگر ما در دیبوک در بخش پشتیبانی سایت است تا پشتیبان ها به سرعت پاسخگوی مشتریان باشند. راحت ترین راه برای شما استفاده از پشتیبانی آنلاین است که می توانید در ساعات اداری با پشتیبان های سایت برای رسیدگی به پاسخ و مشکلات خود در هر زمینه ای استفاده کنید. پشتیبان های سایت در هر موضوعی شما را راهنمایی می کنند و به هیچ عنوان بدون پاسخ نخواهید ماند. از طرفی پل های ارتباطی با دیبوک بسیار زیاد است که می توانید در ساعات غیر اداری از آن ها استفاده کنید اما ممکن است کمی در پاسخگویی زمان لازم باشد، و این برای ساعات غیر اداری طبیعی است. دیبوک در اکثر شبکه های اجتماعی فعالیت مستمر دارد که می توانید از طریق شبکه های اجتماعی درخواست های خود را به صورت مستقیم به پشتیبان های ما ارسال کنید. همچنین فرم های تماس با ما و ایمیل و شماره های تماس نیز پل های ارتباطی دیگر ما با شماست. جزئیات تماس را می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما مشاهده کنید.

علاوه بر تمامی خدماتی که در دیبوک برای تسهیل روند خرید تا دریافت کتاب به مشتری ایجاد شده است؛ ما جای خالی آموزش مطالعه و نقد و معرفی کتاب را در صفحات اینترنتی به وضوح حس کردیم. مکانی که به صورت کاملا تخصصی با مقاله های علمی و با شیوه های به روز بتواند تمام نیاز های کتابخوان ها در هر سطحی را پاسخگو باشد در صفحات وب فارسی وجود ندارد. از این رو در پی حل این مشکل پایگاه دانش دیبوک را راه اندازی کردیم. در پایگاه دانش دیبوک می توانید مقالات کاملا تخصصی روش های مطالعه کتاب را مطالعه کنید، ویدیو های جذاب معرفی کتاب را تماشا کنید و همچنین از نقد و بررسی کتاب ها بهره ببرید. و به طور خلاصه می توان گفت پایگاه دانش دیبوک جایی است که جذابیت های کتاب و کتابخوانی را از تمام ابعاد نشان می دهد. ما برای رشد و ارتقای پایگاه دانش دیبوک به یاری شما دوستان علاقه مند نیازمند هستیم. اگر کتابهای زیادی خوانده اید و تمایل دارید یافته های خودتان را دیگران به اشتراک بگذارید و یا تمایل دارید از خلاصه کتاب های شما دیگران را بهره مند کنید و در مسیر ارزشمند رشد مطالعه قدم بردارید، لطفا از طریق یکی از راه های ارتباطی دیبوک، ما را مطلع کنید تا بتوانیم همکاری برد-برد ی را با یکدیگر شکل دهیم. شما می توانید معرفی کتاب های خود را در سایت ما انجام دهید و از پیشنهادات ما برای جبران کار ارزشمند خود استفاده بفرمایید.